Hakkımızda

Gizem Turizm Ulaşım ve Personel Taşımacılığı

Gizem Turizm Hakkında!

1996 Yılından Beri Şahıs Olarak Hizmet Veren Firmamız 2002 Yılında Kurumsallaşmıştır.Öğrenci Servis Taşımacılığı,Personel Taşımacılığı,Şehirlerarası Kültür Turları Havaalanı Transferi Gibi Verdiği Hizmetler İle Adana'da Seçilen Bir Firma Olmuştur.Tecrübe,Kalite,Titizlik ve Hoşgörü Başarıyı Hedefleyen İlkelerimiz Olmuştur.Her Geçen Gün Artan Müşteri Kitlemiz ve Genişleyen Araç Filomuz İle Verdiğimiz Hizmetlerde Liderliği Üstlenmek Bizim Görevimizdir.Amacımız Sizlere Kalite ile Birlikte Uygun Fiyat Garantisi Sunmaktır.

Biz Kimiz?

Vizyonumuz
Tecrübeli Ekibi ile Her Zaman Dakik ve Sorumluluk Sahibi Gizem Turizm Zamanınızın Değerini İyi Bilir.Verdiğimiz Tüm Servis Hizmetleri İle Adana'da En Kaliteli ve Güvenilir Firma Olmayı Hedefliyoruz.


Misyonumuz
Gizem Turizm olarak sağladığımız güvenirlilik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerin ilk tercihi olarak, çalışanlarımız ve müşterilerimiz için değer yaratan bir şirket olmak. Yüksek standartlı, kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak .Taşımacılık Sektöründeki Karmaşıklıkları Gidererek Sizlere Güvenilirliği ve Konforu Bir Arada Sunmak.

Müşteri Memnuniyeti Garantisi
70

Kaliteli ve Konforlu Hizmet Garantisi
80

Yarı Yolda Bırakmama Garantisi
80

Uygun Fiyat Garantisi
100%
  •  İstiklal Mahallesi Ferit Celal Güven Cad. 26/A     Seyhan/Adana
  •   Ofis: (0322) 436 3499
  •   Faks: (0322) 436 3400
  •   Gsm: 0 (533) 959 42 42
  •   info@gizemturizm.com.tr

Hakkımızda

1996 Yılından Beri Şahıs Olarak Hizmet Ve...


Devamı